Ovládni web!

Stáhnout

Jednoduché prohlížení

Výkonné prohlížení

Bezpečné prohlížení

Je to Váš ochránce webu

Plně přizpůsobitelný

Vy jste pánem prohlížeče.

Ultimátní "Out-of-box" funkcionalita

Jednoduše ovladatelný a výkonný ihned po instalaci Vytvořen lidmi, kteří myslí "outof the box", kvůli tomu, aby přišli s novými možnostmi jak používat Internet.
Zdarma pro všechny. Přes 300 milonů stažení po celém světě! Maxthon pracuje tak, jak chcete.

Maxthon je tak bezpečný, že můžete tyto programy zahodit.

Maxthon je 100% bez virů, spywaru a adwaru - jakéhokoliv malwaru.
Vestavěný Ad Hunter blokuje škodlivé nebo otravné reklamy, obrázky a stránky.
Balíčky filtrů blokují urážlivé a rozčilující webové stránky a vy rozhodujete, co je urážlivé nebo rozčilující.

Maxthon pracuje tak, jak chcete.

Vyměnujte, přidávejte, přesunujte, odstraňujte, a měňte toolbary Maxthonu, ikony, nabídky, barvy, skiny, a rozložení, až bude Maxthon vypadat tak, jak byste ho navrhli vy.
Nelíbí se Vám menu? Používejte klávesové zkratky. Nelíbí se Vám klávesové zkratky? Používeje slovní aliasy. Nelíbí se Vám aliasy? Používejte toolbary. Nelíbí se Vám toolbary? Používejte gesta myší. Je to vše na Vás.

Myslíte si, že jsme něco vynechali? Vyberte nějaký z více jak 1400 pluginů, které z Maxthonu udělají prohlížeč, který umí vše.

Ostatní společnosti prodávají ochranu proti reklamě a malwaru, snímání obrazovky, elektronické pasy a automatické správce hesel jako samostatné programy. S Maxthonem jsou zdarma, tak jako samotný Maxthon.

Vícejazyčnost

Maxthon má 37 různých jazykových balíčků. Překládací nástroj umožňuje překládat weby do vašeho jazyka.Maxthon mluví vaším jazykem.

Magické vyplnění

Vyplňte všechny formuláře jedním klikem pomocí funkce Magické vyplnění. Umí automaticky rozpoznat skoro všechny typy vstupních polí.

Gesta myší

Podržte pravé tlačítko myši a proveďte gesto, abyste použili obecné funkce jako Zpět, Dopředu, Obnovit nebo Šéf přichází.

Služba oblíbené online.

Přistupujte k seznamu vašich oblíbených stránek odkudkoliv pomocí služby oblíbené online.

Ad Hunter

Ad Hunter umožňuje efektivně vyčistit webové stránky pomocí blokování vyskakovacích oken a pomocí odstraňování reklamních bannerů.

Facebook, Twitter a RSS

Přistupujte k Vašemu Facebooku a tweetům na Vašem Twitteru pomocí sidebaru. Čtěte RSS feedy pomocí vestavěného Rss feed prohlížeče.

"It renders pages fast and comes loaded with features, as if Firefox came with 90 percent of its most popular plug-ins...Maxthon is fast, small, flexible, and easy to use, and the extra features make it a browser we highly recommend."

- Seth Rosenblatt, CNET Editor

"Maxthon has passed a classic Internet success test, having achieved significant following entirely through word of mouth and without any marketing spending. This rapid adoption is a testament to Maxthon’s innovative features and advanced functionality that have made the browser a much more useful tool for its users."

- Safa Rashtchy, Managing Director, Senior Internet Analyst, Piper Jaffray & Co.

Chip-CN #1 Browser Redherring 2005 Asia 100 Greek TechTeam Editor's Choice German freeware-achiv Top Software Award
Majorgeeks.com Editor's Pick Shareup 5 Start Recommendation Freewarenetz Editor's Pick Wininizio Best Freeware